Fotona Starformer

Fotono Starformer Nedir?

Fotona StarFormer, kas kasılmasını uyarmak için manyetik darbe enerjisini kullanan manyetik bir vücut şekillendirme cihazıdır. Yüksek yoğunluklu Tesla manyetik stimülasyonu (HITS) kas dokusunu hedefler ve manyetik darbeler ile kas katmanlarına nüfuz ederek, kasların kasılmasına neden olur. Zayıflamış bölgelerde kas güçlendirme, tonlama ve sıkılaştırma faydaları sağlar.

Fotona StarFormer, pelvik taban kaslarını ve sırtını uyarmak için kullanılmaktadır. Her tür erkek veya kadın idrar kaçırma sorununu tedavi etmek için iki aplikatör kullanır.

Fotona Starformer Tedavi Alanları Nelerdir?

Fotona Starformer özellikle idrar kaçırma tedavisi için kullanıyoruz. Ayrıca farklı başlıklar sayesinde kaslarda sıkılaşma tedavisi sağlanmaktadır. Pelvik kaslarına yönelik bir kasılma sağladığı için her tür erkek veya kadın idrar kaçırma sorununu tedavi etmek için kullanılmaktadır. Normal doğum sonrası pelvik kaslarında relaksasyon olduğu için bölgeyi toparlama ve vajinal kasları güçlendirme amaçlı kullanmaktayız. Bunların dışında uzun süre yatalak hastalarda pelvik kaslarını güçlendirme ve rehabilitasyon amaçlı kullanılmaktadır.

Fotona Starformer Avantajları Nelerdir?

 • Yaklaşık 30 dakikalık bir seans sonrası günlük hayatına dönebilir.
 • Her yaş hastaya uygundur.
 • Hızlı ve kolay etki göstermektedir.
 • Sadece spesifik kaslara etki ettiği için yan etkisi bulunmamaktadır.
 • Ağrısız bir işlemdir.

Sizi Arayalım

  Fotona Starformer Nasıl Etki Eder?

  Manyetik darbeler zararsız bir şekilde kas katmanlarına nüfuz ederek onların otomatik olarak kasılmasına neden olur. StarFormer® ile kas hücreleri, örneğin geleneksel kuvvet antrenmanı sırasında olduğu gibi uyarılmış kas kasılmalarıyla zahmetsizce oluşturulabilir. Sonuç, artan kas gücüdür. Her 30 dakikalık tedavi yaklaşık 50.000 kasılma sağlar.

  Fotona Starformer Nasıl Kullanılır?

  Tedavi sırasında hasta tamamen giyinik kalır ve rahat bir IntimaWave™ koltuğuna oturur. Sandalyedeki manyetik aplikatörler, tüm pelvik taban bölgesindeki kas kasılmasını uyararak pelvik tabanın gücünü ve dayanıklılığını artırır.

  Tedavi seansları haftada 2 kez gerçekleşmektedir. Bir tedavi seansı yaklaşık 20 ila 30 dakika sürer ve hastalar hemen ardından günlük aktivitelerine devam edebilir. Tedavi sürecinde toplam 6 – 8 seans uygulanmaktadır. Bunun sonucunda ciddi derecede kas gücü ve 100’de 100’e yakın idrar kaçırmada memnuniyet sağlamaktayız.

  Doktora Sor

   Detaylı Bilgi & Randevu Almak İçin;

   0552 722 1 722