Gebeliğimin 16ıncı haftasından sonuna kadar Zehra hocam ile takibimi yaptık. Kendisi işinin ehli güleryüzlü mükemmel bir doktor. Tüm süreç boyunca hep içimi rahatlatan, normal doğum için sürekli cesaretlendiren, her kontroldeki rahatlatıcı konuşmaları, ayrıntılı açıklamaları, güleryüzü ile hep memnun ayrılmamızı sağlayan canım doktorumuz, yavrumu çook güzel Bir normal doğumla kucağıma verdi. Onunla bu yola devam edip bitirmiş olmak en büyük şansımdı. İyi ki var, iyi ki yollarımız kesişti. Bir de Gülnur Ebe ve Sümeyye ebenin hakkını asla ödeyemem. Doğumun son anına kadar öyle güzel destek ve moral verdiler ki… Hepsine minnettarım.

es…k

Zehra hanımla tanışmamız, ilk düşük yaşadığım gebelikteki 3 farklı doktordan sonra oldu. Gebelik gibi özel bir süreçte bilgisi, ilgisi, samimiyeti, biz birşey sormadan her konuda bilgilendirmeye özen göstermesi ve verdiği güven ile şükür ki doğru hekimi bulduk dediğimiz ‘güzel insan’. Hastasına yaklaşımı hep pozitif, aklınızdaki tüm soruları özenle cevaplıyor. Her muayenesinde ultrason ile mümkün olduğunca detayıyla inceliyor ve bu durumda sizin içiniz de rahat ediyor. Odasından çıkarken içim rahat aklımda soru kalmadan çıkabildiğim canım doktorumdur kendisi. Ki aklınızda soru kalmış dahi olsa kendisine ulaşmanız bir telefon kadar yakın. Normal Doğum için elinden geleni yapıyor. Ki yine Zehra hanım sayesinde normal doğum ile aldım bebeğimi kucağıma. Çok ama çok memnunuz kendisinden. Doktorumuz, büyüğümüz, değerlimiz… Rabbim razı olsun siz ve sizin gibi doktorlardan.

me…t

Merhabalar iyi bir hekim Hayattaki şansınız benimde Dr.Zehra hanım bu konuda hayattaki şansım .15 senedir kadın doğum hastalıklarında güveneceğim bir doktor kendim engelliyim ve çok zorlu geçen hamileligimi hep umut oldu ışık oldu önce Rabbimin sonra doktorum sayesinde zorlu günleri atlattim. Allah izin verdi ve adından belli olduğu sürece kızım zehra dünya ya geldi. Yıllar sonra yeniden kadın hastalıkları ameliyatımda kendimi emanet edeceğim doktorum oldu.Önce Rabbime sonra doktorum zehra hanıma asistanlarına çok teşekkür ederim. En büyük servet sağlık.Iyi hekimlerimizin değerini bilmek gerek .iyi ki varlar gizli kahramanlar onlar çünkü.

fa…a

Doğum sürecinin en heyecanlı anlarını yaşadığınız bu süreçte güler yüzüyle her sorunuza cevap veren, ilgisini her an hissettiğiniz bir hekim. Hiç tereddütsüz siz, emekleriniz için teşekkür ederim 🙂

n…..

Çok değerli doktorum sizinle 2 evlat sahibi oldum. Sizinle uzun yorucu 2 yol bitirdik. İyiki sizi tercih etmişim. Bana olan saygınız sevginiz ilginize sonsuz minnettarım . Sizin için söylenecek yazilacak çok güzel kelimeler var anlatması uzun tek kelimeyle benim için harika bir doktorsunuz. Sizinle çıktığım bu yolda sonsuz ilginize alakanıza çok tşk ederim.Evlatlarimin süper doktoru

me…e

Her anlamda harika bir gebelik ve doğum süreci yaşattığınız için çok teşekkür ederim iyi sizi tercih etmişim herkese gözüm kapalı önerebileceğim doktorsunuz.

e….k

Hamilelik sürecim boyunca Zehra hocamın ilgisi ve iletişimi bizim en mutlu olduğumuz durum olmuştur. Doğum dahil olmak üzere tüm bu süreçte hiçbir şeyi düşünmeden stressiz bir 9 ay geçirdik. Doktorumuzun Zehra Yılmaz olması bizim en büyük şansımızdı.

ea…k