Neden Kendi Muayenemi Açtım?

Uzun yıllardır Samsun’da hizmet vermekteyim. Sürece yılların tecrübesini de katarak daha elit, daha güvenli, daha zaman ayırarak, daha mahrem ortamlarda, zaman zaman eğitim ve eğlencenin de işin içinde olacağı bir konseptle yoluma devam etmek istiyorum.

Muayenemde hangi hizmetleri vereceğim?

Rutin kadın doğum muayenehane işlemleri, küçük cerrahi müdahaleler (anestezi gerektirmeyen), smear testi, her türlü kan ve idrar tetkikleri işlemlerini muayenemde vereceğim. Anestezi gerektiren her işlem ve her türlü kadın hastalıkları, ameliyatları yine benim tarafımdan tam teşekküllü hastanelerde gerçekleşecektir.

Rutin gebelik muayenesi, renkli dopler usg ve dört boyutlu usg işlemleri muayenemde yapılacaktır.

Hastalarımın hamilelik döneminde hem eğlenceli vakit geçirmeleri için pilates ve yoga eğitimlerini muayenehanemde yapmayı planlıyorum.

Hastalarımın gebelik eğitimleri ve anneliğe hazırlık eğitimlerini yine yapacağım eğitim saatlerinde yapmayı planlıyorum.

Muayenehaneye gelen gebe doğum işlemleri nerede yapılacak?

En çok merak edilen soru bu sanırım. Değerli gebelerim sizin hekiminiz yine ben olacağım. Gebeliğin başından başlayarak sonuna kadar olan süreçte hep beraber olacağız.

Bu süreç uzun ve eğlenceli bir süreç olacak. Sizin için özel ilgilenebileceğim. Sizlerin daha rahat, daha huzurlu olmanız için en küçük ayrıntıyı bile düşünerek hazırlığımızı yaptık.

Rutin kontroller, kan tetkikleri ve Nst testiniz muayenehanemde yapılacaktır. Hastane işlemlerinin gerektiği tüm süreçler yine benim kontrolünde anlaşmalı olduğum özel hastanelerde olacaktır.

Sizin tercih ettiğiniz hastanede normal doğum ve gerektiğinde sezaryen doğum yapılacaktır.

Gebelik ve doğum kişinin en özel ve en ilgiye ihtiyacı olduğu bir süreçtir Psikolojik ve manevi destek bu süreçte gebenin en çok ihtiyacı olan şeydir.

Bu nedenle sizin takibinizi yapacağız ve sürekli bilgilendirme ve eğitim sürecinizi planlayacağız. Bu sürecin en başından en sonuna kadar size Gülfidan ebeniz de sizlerle beraber olacaktır.

En önemli sorulardan biri de “biz hastanede kendimizi yabancı hisseder miyiz?”

Anlaşmalı olduğum hastanelerde her türlü hizmeti yine aynı şekilde vereceklerdir Hastanede çalışan arkadaşlarımın hepsi yine kendi işlerini bu zamana kadar nasıl titizlikle yaptılarsa yine aynı yapıyor olacaklar. Siz hastanenin kapısından içeri girdiğinizde o hastanenin hastası kabul ediliyorsunuz bende o hastanenin hekimi olarak kabul ediliyorum.

Son olarak bu muayenehaneyi açmaktaki amacım; yıllar içine edindiğim tecrübeyi, daha konforlu ve daha özel hale getirip, hastalarıma kendilerini özel hissedecekleri bir ortam sunmak. Bu hayalimde bana eşlik edecek tüm gebelerime teşekkür ederim. Bu hayalin asıl kahramanı sizlersiniz.